3. Nişan Atılması

Nişan Atılması

M... S... - NaN saniye önce
Merhaba geçen sene Eylül ayında ilişkim başladı ve Aralık ayında evlilik kararı alıp söz yapıp Mart ayında ise Nişanlandık nişanlım bu sürede bazen iyi bazen kötü davranıyordu ve ben hep alttan alıyordum bir gün yüzüğü çıkardı rahat bırak beni dedi annesi ile görüştüm kızıma eskiden çok isteyen birisi büyü yapmış üstüne gitme dedi 2 3 sonra kendisi yazdı barıştık yine bir iyi bir kötü davranıyordu Mayıs 6 da nişanlım benden ayrıldı ve hiçbir sebep söylemedi kimseye açıklama yapmak zorunda değilim dedi kızın ailesi istemiyordu ayrılmamızı bize süre verin kızımızla konuşup halletcez dediler ama sonuç yine olumsuz dün nişan bohçalarını getirdi ailesi ce tamamen bitti ve aklımın almadığı ortada hiçbir sebep yokken nişan attı ve dün instgramda eski sevgilisi ile takipleştiklerini gördüm dünyam başıma yıkıldı resmen bana yol gösterir misiniz ne yapmam gerekiyor bu durumda haksızlık çok canımı acıtıyor
Gülseda KELEŞOĞLU ACAR
Uzmanın Cevabı: Merhaba öncelikle yaşadığınız bu olaylar İçin gerçekten sizin adınıza üzüldüğümü bilmenizi isterim . Ne yapmanız konusuna gelince ; maalesef bir şey yapın ya da yapmanız gerekiyor diyemem . Canınızın acıması çok normal bir durum olması gereken budur zaten. Yapabileceğiniz tek şey kendiniz için kendi iyiliğiniz için terapi desteği almak yoğun bir olay silsilesinden çıkmış olmanız , olaylara duygusal yaklaşımınız sizi daha kötü depresif hale getirmeden aktarım yapmaya başlarsınız mutlaka etkisini göreceksiniz
Gülseda KELEŞOĞLU ACAR
Psikolog
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Panik Atak, İlişki / Evlilik Problemleri