3. Partnerim hakkında

Partnerim hakkında

clockwork - 22 ay önce
Partnerim tartışmalardan ötürü ayrıldı 20 gün sonra barıştık bir süre toparladık bir tartışma daha yaşadık ve bana ayrılmak istediğini kafasında bitirdiğini söyledi. Fakat bunları yaparken gitmek istemiyor ama kendini zorluyormuş gibi davranıyor gidiyor akşam ya da birkaç gün içinde bi bahaneyle yazıyor saçmalıyor. Kesin kararı olduğunu söylüyor ama arıyor numaramı bi silip bi ekliyor fakat instagramda kız eklemeye devam ediyor. İkna olucak gibi oluyor hala bir şeyler anlatıyor ama sonra istemediğini söylüyor takmıyormuş gibi gösteriyor ama sinirleniyor bir şeyleri anlatmaya çalışıyor. Arkadaş ortamından etkilenip böyle davrandığını düşünüyorum. Numaramı siliyor ekliyor bunların anlamı nedir? Bunu yaparak benim de kafamı aşırı karıştırıyor bu durumda ne yapabilirim?
Cansel KIRIM
Uzmanın Cevabı: Merhaba ***** bu konu da yorum yapabilmem için ilişki dinamiğinizi bilmeliyim. Her ilişkinin yapısı birbirinden farklıdır. Partnerin ile birlikte danışma sürecine başlayabileceğiniz gibi tek başına da yardım alabilirsin. Öncelikle sevgilinin tutumunu değil, bu ilişkinin senin yaşamındaki etkisini değerlendirmelisin. Danışma sürecinde sorunun cevabını kendin keşfedeceksindir.
Cansel KIRIM
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: İş Performansını Arttırma, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Mobbing (İş Yerinde Psikolojik Baskı)