3. Sevgilim benden ayrıldı gitti

Sevgilim benden ayrıldı gitti

Y... B... - NaN saniye önce
Hocam öncelikle kolay gelsin rahatsız ediyor olabilirim kusuruma bakmayın benim bı sevgilim vardı gece gündüz telefonla konuşurduk hatta uyurken bile telefon açık konuşurduk baya iyiydi aramiz fakat ben çok kıskanctim ama çok seviodum bu tür kıskançlık larmdan dolayı benden ayrıldı gitti istemiyorum dedi bitirdi sizce geri gelirmi ben ne yapmalıyım beklemeliyim yolumami bakmalıyim
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, çiftler arasında kıskançlık duygusunun fazla olması ilişkileri olumsuz yönde etkileyebiliyor. Kıskançlık duygusunun kişide oluşmasının birçok nedeni oluyor. Kesinlikle bir terapi sürecinden geçmenizi öneririm. Seans sürecinde kıskançlığı ve ilişkinizi nedenleriyle konuşarak çözüm yolları bulabilirsiniz. Profilimden randevu oluşturabilirsiniz sizlere yardımcı olmak isterim. Sevgiler.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar