3. sevgilim beni suçluyor

sevgilim beni suçluyor

... ... - 3 ay önce
sevgilim eski ilişkimde cinsel birliktelik yaşadığım için beni suçluyor ona pişman olduğumu söylesem de inanmıyor sürekli bunun yüzünden kavga ediyoruz ve ben ne yapıcağımı bilmiyorum amacım sadece ilişkimizi düzeltmek olmasına rağmen sanırım kendimi güzel ifade edemedğimden hiç çaba sarfetmediğimi söylüyor ne yapıcam bilmiyorum
Sıla TEBER BULUT
Uzmanın Cevabı: Merhaba, bir ilişki karşılıklı sevgi, anlayış, kişiyi olduğu gibi kabul etme gibi temel yapı taşları olduğu zaman sağlıklı ilerler. Bunlar göz önünde bulundurulursa bu ilişki sizin için ne kadar sağlıklı ilerliyor bunu anlamak gerekir. Terapi alarak yolunuza ışık tutabilirsiniz.
Sıla TEBER BULUT
Psikoterapist(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Ebeveyn Tutumuna Dair Sorunlar, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları