3. Sevgilim geri döner mi

Sevgilim geri döner mi

Gölge - NaN saniye önce
4 aylık bir ilskim vardı güzel zamanlar geçirdik anılar neşeliydim hareketliydm biriktirdik yalnız kalmak istiyorum dedi takmadım 2 gün sonra tekrar gitti son şansı olduğunu biliyordu sonra yine gitti yalnız kalmak istyrm deyip sonra sonra naber ne yapıyorsun dedi soğuk konuştum biz ayrıldık mı diye sordum ona en iyisi ayrılalım yalnız kalmak istiyorum kimseyi istemiyorum dedi instgramdan cikardm hemen senin için kolay mı dedim .sonra instgramdan takipler artıkça whatsaptan instgramda aktif olunca sinirlendm nasıl kolay vazgeçersin dedim yaşadıklarımızi anılarımızı özlemedin mi dedim oda seninle yaşadıklarımız güzeldi monoton dedi ben özgür biriyim seninle aşamadik dedi unut beni dedi sen yanlış anladın sana dönmek için yazmadım dedim bende iz bırakmadın dedim müsait değilm sende kendine iyi bak dedm sonra bir kaç gün sonra cevrimici hariç herseyi kapattım o görmesin diye whatsaptan 3 gün sonra baktm engellemiş beni bu kişiyi nasıl pişman ederim döner mi ne yapmam lazm çok kötüyüm yardımcı olur musunuz köpek gbi pişman olmasını istiyorum ne yapabilirim.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, başkalarının duygu ve düşüncelerini yönetmek ya da onları belli bir yere yönlendirmek açıkçası pek de sizin elinizde olan bir şey değil. Bir insanın değişmesini ya da gelişmesini istiyorsak, önce o insanın da bunu istemesi gerekir. Değişmek istemeyen bir insanı değiştiremezsiniz. Onu pişman etmeye çalışırken sonucunda sadece siz yaralanabilirsiniz. Belki de onu pişman etmek için değil de bu gibi düşüncelerden kurtulabilmek için destek almaya başlayabilirsiniz.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları