3. Sevgilimden soğudum

Sevgilimden soğudum

G... ... - 11 ay önce
Merhaba efendim benim 9 aydır ilişkim var erkek arkadaşımla birlikteliğimiz oldu imam nikahı kıydık sonrasında bundan 1 ay önce nişanımız vardı düğün salonu da tutulmuştu ama bizim ilişkimiz inişli çıkışlıydı sevgilimin annesini sevmiyordum bana imalı konuşmalarından sürekli onun fikirlerini almak istememizden laf sokuşturmasından erkek arkadaşımla tartışıyordum en son annesiyle telefonda konuştuk ve ondan sonra konuştuklarımızdan sonra bana söylediği işte mutsuz olunacaksa hiç olmasın bozulsun frlan konuştu ve ben kimse kimseyi soğutmasın başkasından dedi benim erkek arkadaşımı ondan soğuttumu düşünüyor ve bende bana karlı gelen düşünceleri hiç bir zaman söylemedim benim ailemde nişan düğün konusunda işte altındır takıdır şöyle yap böyle yap deyip beni çıkmazda bırakıyorlar erkrk arkadaşımın annesiyle konuştuktan sonra sabaha kadar kalbim ağrıdı ellerim titredi korktuğumu hissettim ertesi gün erkek arkadaşıma karlı hiç birşey hissetmediğimin farkına vardım bu neden bu şekilde oldu çok çıkmazdayım uyuyamıyorum mutlu değilim yemek yiyemiyorum erkek arkadaşıma birley hissetmiyorum ama ben onu çok seviyordum bendeki araştırmalarım doğrultusunda kaygılı bağlanma sorunu var çok kıskancım benim erkek arkadaşım ayrılsamda bir başkasıyla olmasını istemiyorum birşey hissetmediğim halde şu an nasıl bir durumun içersindeyim bilmiyorum napacağımı bilmiyorum benim bu durumum sizce nedir aşırı kıskanç kısıtlayıcı biriyim ailemle aram hiç iyi olmadı küçüklükten beri şiddet gören biriyim neden erkek arkadaşıma karşı duygularım yok yardımcı olurmusunuz
Özlem ODABAŞI
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, güvenli bağlanma stili ve duygu düzenleme üzerine birlikte çalışabiliriz. Dilerseniz randevu alabilirsiniz. İyi günler dilerim.
Özlem ODABAŞI
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri