3. Sevgilimle 7 aydır birlikteyiz

Sevgilimle 7 aydır birlikteyiz

... ... - NaN saniye önce
Ona güvenmiyorum. bunu sevgilim anladığı noktalarda güvenmiyorsan bu iş bitsin diyor ama ilişkiyi de bitiremiyorum. ne yapmalıyım?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, Bu noktada önemli olan bazı sorular var. Partnerinize güvenmenizi engelleyen durum nedir? İlişkinizde güveni zedeleyecek bir durum yaşandı mı? Yaşanmadıysa hayatınızdaki diğer ilişkilerinizdeki güveni konuşmak gerekir. İlişkiyi bitirememe noktasında ilişkilerdeki bağlanma şeklinizi fark etmek ve bunun üzerine danışma sürecinde çalışmak gereklidir.
Danışan
İlişkimde güven zedeleyici bir şey yaşanmadı. evet sanırım sorun hayatımdaki diğer ilişkilerde başlıyor. teşekkür ederim
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Diğer ilişkileri konuşmak ve oradaki güven duygusunu onarmak gerekli o halde. Rica ederim
Danışan
randevu oluşturacağım. beraber onarabiliriz belki
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Tabiki, uygun olan saatleri takvimde belirttim. Görüşmek üzere
Silinmiş UZMAN