3. Sevgilisi varken neden yaptı?

Sevgilisi varken neden yaptı?

Yarali - NaN saniye önce
Birisiyle tanıştım sevgilisi olduğu halde benimle saatler boyu görüntülü konuştu bana sarıldı elimi tuttu yaşanılan herşeyi inkar etti sevgilisinin yanında her yerden engelledi beni içimde sana olan sevgim bitsin mi diye sordum defalarca hayır diyordu sürekli sarhoş olduğu zaman yanında ben vardım fakat hepsini inkar etti çok kafama takıyorum hocam
Fatma İzel ŞAHİN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, yaşandığınız süreç sizde aynı anda birden çok duygunun yoğun şekilde yaşanmasına sebebiyet verdiği için şuan duygularınız temelinde kalmış olup düşünce sürecinde zorlanma yaşadığınızı görüyorum. Durumu anlamak, değerlendirmek ve anlatmak için kendi pencereniz dışından bakmak, keşfetmek ve kendinizi fark etmenin size iyi geleceğini söyleyebilirim. Bunları yapabilmek için düşüncelerden kaçmayı değil onları dinlemeyi tercih etmelisiniz. Eğer bu süreçte bir uzmana danışmak isterseniz bana her zaman ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla...
Danışan
Hocam bi insan sevgilisi varken neden başka birisine sarılır opmesine izin verir görüşür ve saatler boyu konuşur
Fatma İzel ŞAHİN
Uzmanın Cevabı: Hayatımızda yönetip anlamlandıra bileceğimiz ic kaynak olayları olabileceği gibi anlamlandirılmasi güç ve yönetemeyeceğimiz dış kaynak olaylarımızda mevcuttur. Sizde de yoğun duyguların hakim olduğu bu dış kaynak konusu sorun olusturacak düzeyde ise sizi dinlemek, konuyu anlamak ve yardımci olmak isterim. Ancak, yazı dili maalesef ki bazı konuları detaylandırmada yetersiz kalmaktadır.
Fatma İzel ŞAHİN
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri