3. Soğuma mı trip mi

Soğuma mı trip mi

Dilaver - NaN saniye önce
Kız arkadaşımla çok uzun olmasada 4 aylık bir ilişkimiz var belli sebeplerden dolayı yüzyüze pek görüşemiyoruz nerdeyse tek bağlantı noktamız whatsapp.Güzel bir şekilde ilişkimiz ilerlerken aramıza sebebini anlamadığım bir soğukluk girdi aşkımlar bitanemler falan kalmadı emojiler gitti vb. Ve önümüzde YKS var. Ama yanıma gelince samimi oluyor. Acaba beni üzmemek için mi belli etmemeye çalışıyor yoksa trip mi atıyor?Çünkü ben tamda 2 hafta önce canım cicim laflarını kestim.Kesmemin sebebide onun bazı hareketlerine alınmamdı büyük ihtimal o hiç anlamadı bile.Aklımda çok fazla senaryo üreten biri olduğum için kafayı yicem.
Ayben ŞAHİNSOY
Uzmanın Cevabı: Merhaba🤗 acaba bu senayoları üretmek yerine açık bir dil ile kız arkadaşınla durumu paylaşman daha iyi olabilir mi ? Cevabı ne olursa olsun senaryolar üretmeyi bırakacaksın sonuçta 👍🏻
Ayben ŞAHİNSOY
Uzman Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, İlişki / Evlilik Problemleri