3. Toksik ilişkisini unutamıyor

Toksik ilişkisini unutamıyor

Olesinebiri - NaN saniye önce
Merhaba 18 yaşındayım bir sevgilim var 7 aydır birlikteyiz ama sürekli düşündüğünü eski toksik ilişkisinde ne kadar acı çektiğini unutamadığını sürekli kafasını kurcaladigini söyledi ona karşı sevgi hissetmedigini söylüyor bu konuda anlayişli olmaya çalışıyorum bide biz o eskisinden ayrıldıktan 2 hafta sonra falan tanıştık çok yakın zamana denk geldiği için acaba unutamadımi diye düşünüyorum ama beni önemsiyor da ailesiylede tanıştırdı yaninda olup ona yardımcı olmak istiyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum
Canan DÖNMEZ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar evet sevgilinize destek olmanız önemli ancak bu surec sizin için de yıpratıcı olabilir ve ilerde sorunlara sebep olabilir. Partnerinizin yaşadığı problemleri size çok fazla yansitmadan halletmesi 8liskiniz için daha sağlıklı olacaktir
Canan DÖNMEZ
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kişilerarası İletişim Problemleri