zehirli aşk

Krizantem - NaN saniye önce
ilişkilerimde narsist bir kişiliğe büründüğümi fark ettim, kendime nasıl engel olabilirim?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba,ilişkiler bir nevi bizim kendimizi tanıma yolculuğumuzda bize o yolda eşlik eden yolcular gibidir.Her ilişki bizi bize anlatır.Boyle bir farkındalık içinde olmaniz dahi sizin bu probleme çözüm üretme motivasyonunuzun yüksek olabileceğine işaret eder.Fakat söz konusu kendimiz olduğunda her zaman objektif olamadığımız için bu süreçte size eşlik edecek bir çift profesyonel göz neden böyle bir örüntü içine girdiğiniz ile ilgili ve bu oruntuyu sağlayan şemaları nasil değiştirebileceğiniz ile ilgili size yardımcı olacaktır şayet destek almak isterseniz size yardımcı olmaktan zevk duyarım. SEVGILER
Silinmiş UZMAN