2. İş Hayatı
  3. Genel Anksiyete bozukluğu

Genel Anksiyete bozukluğu

Mustafagrief - 2 yıl önce
Uzman erbaş olarak görev yapıyorum sözleşme yenileceğim fakat 2017 senesinde Erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden anksiyete bozukluğu tanısı konularak 3 ilaç verildi. 1 sene sonra askeri personel olarak göreve başladım bu sene sözleşme yenilemem var sağlık kurulu işlemlerini hallederken anksiyete bozukluğundan kurula sevk edildim sözleşme yenilerken kurulda problem çıkarmı uzman erbaş olarak devam edemez derler mi Teşekkür ediyorum hocam .
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba. Bahsettiğiniz kurul sürecine dair bir şey bilmiyorum. Hastanede çalışmıyorum ben. Söyleyeceklerim sizi yanıltabilir. Mutluluklar dilerim.
Silinmiş UZMAN