2. İş Hayatı
  3. iş yaşamımda motivasyon

iş yaşamımda motivasyon

T.O - 2 yıl önce
merhaba, son zamanlarda iş hayatımda ağır bir motivasyon düşüklüğü yaşıyorum. genellikle uzun sürecek bir iş aldıktan sonra 1 2 sene önce olduğu gibi hevesle 2. işi almak yerine motivasyonumu toparlayamadığım için bazen işlerimi aksatıyorum. bununla ilgili yardımcı olabiliyor musunuz?
Dila PALAMUT
Uzmanın Cevabı: Merhaba, öncelikle bana ulaştığınız için teşekkür ederim. Evet, iş hayatınızda motivasyonunuza bağlı aksatma durumunuz ile ilgili size yardımcı olabilirim.
Danışan
teşekkür ediyorum, müsait olduğum vakitte seans alacağım
Dila PALAMUT
Uzmanın Cevabı: ben teşekkür ederim
Dila PALAMUT
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları