Stress

GS1905 - 2 yıl önce
Merhabalar is hayatinda ki stressten dolayi kasinti meydana geldi calisirken veya is dusunurken kasinti basliyor ve isle mesgul degilsem rahatim bunun icin yardim ariyorum siz bana yardim edebilir misiniz?
Eray ERTUĞRUL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, anlıyorum ki stresli hissettiğiniz durumda artış gösteren bir kaşıntıdan dolayı rahatsızlık hissetmektesiniz. Tabii ki ilk aşamada bir dermatoloji uzmanıyla görüşmenizin faydalı olacağını düşünüyorum. Eğer halihazırda görüştüyseniz ve bir sonuca varamadıysanız, o zaman durumun altında farklı nedenler arayabiliriz. Peki sorunuza dönecek olursak, ilk olarak işteyken ve stresliyken aklınızdan neler geçtiğini paylaşmak ister misiniz acaba? Bu noktada kaşıntıya değil de strese odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum, daha sonra yaşadığınız bu semptom da dolaylı olarak yavaş yavaş azalacaktır. Devam eden sorularınız veya randevu oluşturma isteğiniz olursa çekinmeden iletebilirsiniz. Saygılarımla...
Eray ERTUĞRUL
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk