2. İş Hayatı
  3. Tatmin olmak için ne yapmalı

Tatmin olmak için ne yapmalı

Eko - 2 yıl önce
Hem mühendisim hem iş güvenliği uzmanıyım hem yüksek lisans yapıyorum hem kısmi zamanlı çalışıyorum hem ailemin yanında yaşıyorum hem büyüdüğüm şehirde yaşıyor çalışıyorum hem de kötü para kazanıyorum denilemez. Fakat mutlu değilim iş hayatımda, zirveye çıksam orada da mutlu olmazmışım gibi ama zirve istiyorum gibi aslında. Bugün yeni bir iş teklifi aldım hattı sayılır bir firmadan pek mutlu olamadım, ne olsa nasıl olsa tatmin olmuyorum. Neden mutlu olmuyor, tatmin olmuyorum lütfen yardım edin ne yapmalıyım.
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, En son yaşadığınız ve sizi tatmin eden şey neydi?
Danışan
En son lisans diplomasını aldığımda tatmin olmuştum diye hatırlıyorum, beş sene önce.
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Eğer yaşadığı şey kişinin beklentisini karşılamıyorsa tatmin olamaz. Beklentilerimizi düşük tutmak işe yarayabilir. Bununla birlikte o an orada olmak yani anda yaşayabilmek yaşadığımız şeyden keyif almamızı sağlar. Tatmin olamamanın çocukluğa dahi dayanabilen pek çok altyapısı olabilir. Bunları bulup çözmek kalıcı çözümler sağlayacaktır. Dilerseniz bir randevu alabilir yahut ***** adresinden benimle iletişim kurabilirsiniz. Sevgiler...
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar