2. Kaygı
  3. Çok çabuk panikliyorum

Çok çabuk panikliyorum

S... Ş... - NaN saniye önce
Son zamanlar çok çabuk sinirleniyorum ve panikliyorum nedense en kötü ihtimal aklıma geliyor.Mesela birine ulaşamıyorsam panikliyorum.Aşırı kaygılanıyorum ve bu durum artık beni yormağa başladı bundan nasıl kurtula bilirim.Tüm herşeyi kontrol etmek istiyorum bi hata ve ya sorun olamsın istiyorum biliyorum mümkün değil ama durum ***** yapmalıyım?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, bu belirttiğiniz durumu ortaya çıkaran ya da tetikleyen yaşamınızda herhangi bir olay oldu mu? Kaygınız ve her şeyi kontrol etme isteğiniz ne gibi durumlar sonucunda ortaya çıkıyor bunlara bakmak ve bunlar doğrultusunda size özel bir tedavi planı oluşturmak gerekir. Bu durum sizin günlük hayattaki işlevselliğinizi olumsuz yönde etkilediği için destek almakta gecikmeyin.
Silinmiş UZMAN