2. Kaygı
  3. Ilac kullansam gecermi

Ilac kullansam gecermi

Şyd - 19 ay önce
Merhaba yıllar önce panik atağı kendi kendime atlattım ama bu sene aşırı evdeki stresten dolayı gene bogazma bi takılma hissi yaşadım eskiden de olmuştu geçirmiştim kendim ama 3 aydır korkudan öğleden sonraları sadece sıvı çorba filan besleniyorum yemekte yiyesim var korkudan yiyemiyorum kahvaltı yapabiliyorum nasil geçirebilirim terapi yada ilaç kullansam rahatlamak için uygun olurmu önceden kullandm gecti kilo verdm geri almak istiyorum yardm ederseniz sevinirim 🙏🏻
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, en etkili ve problemi kökten çözecek olan yöntem ilaç+terapi almanız olacaktır. İlaç içinde bulunduğunuz durumu daha katlanabilir hale getirirken terapi kalıcı olarak çözebilmenizi sağlar. Hiç ertelemeden muhakkak terapiye başlamanızı öneririm. Sevgilerimle...
Danışan
Sizinle ilaç ve terapiye başlayabilirim dimi 😊🙏🏻
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Evet tabiki. 🌿
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar