2. Kaygı
  3. Sebepsiz ağlama atakları

Sebepsiz ağlama atakları

Yılmaz - 2 yıl önce
Merhaba, kızım yılda bir kaç kere ağlama atakları geçiriyor. Bu ataklarda öfke nöbetleri de oluyor. Bipolar teşhisi koyuldu benim sormak istediğim bu ataklar sırasında biz ailesi olarak ne yapabiliriz çaresiz kalıyoruz ne yapacağımızı bilemiyoruz bize yol gösterir misiniz?
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, ailesi olarak kızınızın yanında olduğunuzu hissettirmeniz çok önemli, duygularını anladığınızı ve onu koşulsuz sevdiğinizi gösterin. Seans sürecinde daha detaylı tanıyabilirim sizleri, dilerseniz profilimden randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar