2. Kaygı
  3. Toplu ulaşım kullanma problemi

Toplu ulaşım kullanma problemi

Topal - 17 ay önce
Merhabalar ezgi hanım ulaşım kaygısı yaşıyorum bununla alakalı tedaviniz varmı yardımcı olurmusunuz
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, toplu taşıma kullanmak konusunda kaygı barındıran insan sayısı aslında sanıldığından daha fazla. Önemli olan sizi asıl kaygılandıran şeyi ve neden böyle bir kaygı yarattığını anlamlandırmaktır. Böyle durumlarda olayların asıl altında yatan düşüncelere inmeyi başardığınız zaman çözüm her zaman daha kalıcı ve kolay olur. Bunu nasıl çözeceğinizi anlamanız için önce altında yatan nedenleri çözebilmeniz gerekir. Böyle zamanlarda bir uzmandan destek almak size daha yol gösterici olabilir.
Danışan
Tedavisi ne kadar sürer acaba
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Her terapi süreci kişiye özeldir, bu sebeple sizi tanımadan, sorununuzun kaynağını bilmeden anlamadan bunu tahayyül etmek çok zor.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları