2. Kaygı
  3. Yetemiyorum yetişemiyorum

Yetemiyorum yetişemiyorum

G... ... - 10 ay önce
Merhaba 28 yaşında 3 yıldır evliyim çok şükür güzel giden bir evliliğim, kuvvetli bir aile bağım var. Son bir yıldır birden fazlaya bölünmek istiyorum Eşim evim, işim, ailem, eşimin ailesi(hiçbir sorunumuz yok) hangisi vakit ayırsam aklımda diğerlerinde kalıyor ki çokta vaktim olduğu söylemenemez bir gün iznim var çalışma saatlerim değişken haftanın 3 günü akşam 10 da çıkıyorum işten . Bu yetememe yetişemem hissi beni boğuyor kendi içimde karamsarlığa itiyor . Sanırım en çok annem babam ve kardeşlerime karşı en bu yetememe hissi. Keşke hepsinin sorun sıkıntılarını giderebilsem keşke daha fazla vakit geçirip gezip görebilsek . Bı durumdan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum araştırırken kendimi buldum işte .
Esen ŞEN
Uzmanın Cevabı: Merhaba Gamze Nur hanım, yetişememekten çok ona yüklediğiniz anlam yıpratıyor sizi. Tek sorun yetişememe olduğunda zaman yönetimi planları etkili oluyor ancak sizin yaşadığınız stres için görüşme oluşturabiliriz.
Esen ŞEN
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar