2. Kendim
  3. ani duygu değişimi

ani duygu değişimi

oguzhan - NaN saniye önce
İzne geldiğimde iş yerime gideceğim zaman yaklaştığında ve giderken bir anda ve ara ara çok mutsuz oluyorum içimden oturup ağlamak geliyor. Ve bu bazen bi anda geçiyor ve kısa süre sonra tekrar başlıyor. Ta ki işime gidip 2 gün geçince bu duygu bozukluğu geçiyor. Ve bu bende işe başladığımda yoktu, izne geldiğim zaman başladı.
Mesut KAYA
Uzmanın Cevabı: merhaba oğuzhan bey bu duygu değişikliğin nedenleri farklılık gösterebilir. Ev veya evdeki bireylerle kurduğunuz duygusal bağla ilgili olabilir. yada kendinizi güvende hissettiğiniz alan olabilir. Bunu seanslarla daha ayrıntılı konuşmamız gerekmektedir.
Mesut KAYA
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları