2. Kendim
  3. Aniden Keyfin Kaçması

Aniden Keyfin Kaçması

... ... - NaN saniye önce
Merhaba. Ben 3-4 aydır ortada bir sebep yokken durduk yere mutsuz oluyorum. Mesela çok mutlu olduğum bir ortamda herkes eğlenirken bile birdenbire modum düşüyor. Düşündüğümde net bir neden bulamıyorum. Durduk yere sebepsiz mutsuz hissetmek neden olur?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, Hepimizin zaman zaman yaşadığı bir durumu tarif ediyorsunuz aslında. Birdenbire mutsuz hissetmek ve bunun sebebini bulamamak hislerimize anlam verememeye ve bu da huzursuzluğa yol açıyor. Fakat durup dururken mutsuz olmak aslında sandığınız gibi sebepsiz olmayabilir; aksine zihninizin size gönderdiği bir sinyal niteliği taşıyabilir. Bu his, içinize atıp biriktirdiğiniz, aştığınızı sandığınız ancak aşılamayan olayların bir yansıması olarak ortaya çıkıyor olabilir. Çünkü siz farkında olmasanız bile zihniniz yaşadığınız olayları işlemeye devam ediyor. Eğer bu durum sizde süreklilik gösteren bir hale geldiyse ve yardıma ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız birlikte üzerinde çalışabiliriz. Sevgiler.
Silinmiş UZMAN