2. Kendim
  3. Anksiyete bozukluğu bağlı uyku

Anksiyete bozukluğu bağlı uyku

Kartal - NaN saniye önce
İyi günler kolay gelsin 6 ay önce koranavirus geçirirken bende kaygı bozukluğu oldu doktor gittim 6 ay ilaç tedavisi gördüm herşey güzel geçti 6 ay sonunda tam düzeldim derken gene eski sıkıntılar başladı bir gün eşimle özür dilerim cinsellik yaşayalım derken bende hiçbir gelişme olmadı birden acaba devamlı böyle olacak diye travma yaşadım sabaha kadar uyuyamadım gene doktor kapısını çaldım citoles adlı ilacı kullanmamı söyledi bu süre zarfında uyku problemleri başladı uyuyamayinca sıkıntı yaşıyorum en son birde uyku ilacı yazdı daha kullanmadım sağlığından olmaktan korkuyorum saygılarla
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba... Kaygı bozukluğu ile ilgili kullandığınız ilaçların bazı yan etkileri ile karşı karşıya olabilirsiniz. Bunun etkisini doktorunuz size açıklayacaktır. Cinsel sorunlar pek çok faktör sebebiyle oluşabilmekte bunlardan biri de ilaçların yan etkisidir... Eğer uyuyamamayı ve cinsel sorunları dert etmeye başladı iseniz ve sürekli düşünmek zorunda hissediyorsanız sürecim başında destek almanızı öneririm. Umarım kısa sürede her şey düzene girer. Sevgiyle kalın
Danışan
Nasıl bir destek öneriyorsunuz ona göre bir görüşme yapabiliriz
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Sorunun psikolojik yanları olabileceğinden bir uzmandan destek almalısınız
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları