2. Kendim
  3. duygularım sahteymiş gibi

duygularım sahteymiş gibi

... ... - NaN saniye önce
birşey hissetiğimde kendimi zorluyormuş gibi hissediyorum .Kimseye birşey demiyorun yada yaralarımı göstermiyorum ama ilgi için yapiyorum gibi hissediyorum. Yaşadığım duygular yüzünden suçluluk hissediyirum. Bunları yazarken bile ilgi icin yapiyodum gibi kötü hissediyorum
Fatma İzel ŞAHİN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, duygu regülasyonu egitimi için seans almanızı öğrenirim
Fatma İzel ŞAHİN
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri