2. Kendim
  3. Geçmemesinden çok endişeliyim

Geçmemesinden çok endişeliyim

F... ... - NaN saniye önce
Hocam merhaba bundan 10 gün önce başladı nörolojiye gittim fakat norolöjik bir sorun olmadığını söyledi bazı testler aracılığıyla,19 yaşındayım genetikte veya geçmişimde böyle birşey yaşamadım gün içerisinde kafam sağa veya sola tık atabiliyor doktor stresten olabileceğini söyledi ben bu kadar stres yapmamıştım fakat bu her olduğunda kendimi çok kötü hissediyorum bununla yaşayamayacağımı düşünüyorum,peki sizce bunun sebebi nedir bu geçici midir antidepresanlar ile geçirilebilir mi yoksa bir tedaviye gerek yok mudur ? Daha önce benim yaşlarımda bu gibi sorunlar yaşayan ve geçen danışanlarınız oldu mu merak ediyorum. Teşekkür ederim
Oğuzhan TAŞDELEN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Sizi ve yaşadığınız sorunu tanıdıktan sonra daha sağlıklı yanıtlar verebilirim. Genel olarak ise şunu biliyoruz ki ruhsal sorunlar, bedensel semptomlarla da kendini gösterebilir. Dilerseniz takvimimden sizin için de uygun olan bir zamanı seçerek randevu oluşturabilirsiniz.
Oğuzhan TAŞDELEN
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları