2. Kendim
  3. Her şeyden tiksinme

Her şeyden tiksinme

Feslihacker - NaN saniye önce
Merhaba hocam ben son zamanlarda insanlardan kendimden tiksiniyor ve hoşlanmıyorum sevgi saygı gibi duygularımın olmadığını düşünüyorum sadece ölmek istiyorum kimsenin beni sevdiğini sanmıyorum ve inanmıyorum bu nedenle kimseyi de sevmiyorum ailem başta olmak üzere herkesten nefret ediyorum ne yapacağımı bilmiyor ve ilişki gibi konulardan hep uzak duruyorum ama bir yandan da iliskimin olmasını istiyorum utangaçlık ve becerememe özgüven eksikliği gibi sıkıntılar yaşıyorum
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba bu sorunları ne zamandan beri yaşadığınız ve sorunların nasıl başladığı önemli. Yani başlatan, tetikleyen bir olay veya durum oldu mu bunu öğrenmek gerekiyor. Hissizlik, yalnızlık yaşadığınızı anlıyorum. Bunlar sizi intihar düşüncelerine sürüklüyor olabilir. Sorunlar daha fazla büyümeden psikoterapiye başlamanızı öneriyorum dilerseniz randevu alabilirsiniz. Sevgiler
Silinmiş UZMAN