İç ses

İ... T... - NaN saniye önce
Kendi ic sesimle ciddi bir catışma bazen de fazla vicdan yaptıran bir diyalog içerisindeyim önceden sadece depresyon durumundayken yaşadığım bu durumu artık neredeyse her gün gündelik olaylarda bile yaşıyorum ne yapmam gerekiyor
Büşra KARADAĞ
Uzmanın Cevabı: Çatışma yaşadığınız ilgili konu nedir ve bu konuyu çözmek için hangi adımları atabilirsiniz? Bunları gözden geçirmek ve tekrarlayan düşünceler farkındalık ile rahatsız edici boyutlarda ise elbette profesyonel bir yardım alabilirsiniz
Büşra KARADAĞ
Uzman Psikolog
Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları