2. Kendim
  3. içimde birşeyler oluyor

içimde birşeyler oluyor

aks - NaN saniye önce
hocam kolay gelsin.gogus boslugumda birşeyler var sanki sureklı sıkıyor ve arada gıdıyor rahatlıyorum tekrar geldıgınde olumsuz seyler dusunuyorum korkuyorum sankı bırsey yapacakmısım olacakmıs korkusu sarıyo buda uyku duzenımı kacırıyor normal yasantıda oluyo ama benı etkılemeden normal işimi yapıyorum onceden de olmustu yakınımı kaybettıkden sonra oldu. Kendılıgınden gecti 1 hafta once malum zamlar iş hayatı aşk da gıden olumsuzlar hepsı ust uste gelınce tekrardan gogum kafesımde yeniden bı hareketlenme oldu.Sureklı napacam nasıl olacak bole olumsuzluk dusunceler yasıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, yaşadığınız fiziksel belirti için ilk olarak bir doktora muayene olmanız sağlıklı olacaktır. Muayeneden sonra fizyolojik bir sorun çıkmazsa eğer düşünceler kaynaklı göğüs sıkışması olduğunu söyleyebiliriz. Bir haftadır olumsuzlukların üst üste geldiğinden bahsetmişsiniz. Bu gibi durumlarla başa çıkabilmek için kendinizi rahatlatacak alanlar oluşturup (belki bir yürüyüş, yakın bir arkadaşınızla sohbet gibi) dinlenebilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak ve düşüncelerden uzaklaşmak için çabaladığınız halde olmuyorsa hala aynı düşünceler devam ediyorsa ve fiziksel olarak sizi etkiliyorsa bir uzmandan yardım almanızı tavsiye edebilirim. Dilerseniz benimle bu süreci atlatabilirsiniz. Bunun için profilimden bir randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Sevgilerimle.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar