2. Kendim
  3. İçten konuşmak

İçten konuşmak

Dilara - 23 ay önce
İçimden insanlara cevap verip konuştum zannediyorum çevremdekiler bundan şikayeti olduğunda fark ettim cok sık yapıyorum nasıl düzeltebilirim
Aybüke KURT
Uzmanın Cevabı: Merhaba öncelikle, bunu düzeltmenin öncesinde bunu neden yaşadığınız keşfedilmeli. Bunu yapıyor olmanızın altında mutlaka bir nedeni olmalı, o neden fark edildikten sonra gerekli sağlıklı çözüm alternatifleri üretilebilecektir. Sorun gündelik yaşantınızı etkiler ve kısıtlar bir hal aldı ise ve 3 haftayı aşkın bir süredir devam ediyor ise bir uzman desteği ile psikoterapi sürecine başlamanızı öneririm. Dilerseniz benim takvimim üzerinden de sizin için uygun zamana randevu oluşturabilirsiniz, süreci birlikte yürütmekten memnuniyet duyarım. Sağlıklı günler diliyorum.
Aybüke KURT
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar