İlgisizlik

canikom - NaN saniye önce
Merhaba İrem hanım, ben çevremden hep ilgi görüp sevilmek istiyorum. İstediğim olmayınca kıskanç bir insan oluyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?
İrem LOKMACI
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, Sevilmediğiniz hissini kimlere/kime karşı ve en çok hangi anlarda hissettiğinize dikkat etmeniz önemli. Bu his size neyi çağrıştırıyor? Kimi ve hangi zamanı? Bunları düşünmelisin…
Danışan
Teşekkür ederim sizden randevu alacağım.
İrem LOKMACI
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Depresif Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Travma ve İlişkili Bozukluklar