2. Kendim
  3. Insanlar dan uzaklasma

Insanlar dan uzaklasma

Kim - NaN saniye önce
Düşüncelerim, fikirlerim boğuyor beni. Sevdiğim şeyleri, kendimden uzaklaştıran başka biri var sanki. Kalben istesemde yanımda isteyemiyorum, karanlık bir odada köşeye sıkışmış gibi bişey, durmaktan susmaktan başka çarem yok. Beni sizden uzaklaştıran bişey var, ya onu bulup ondan kurtulucam
Harika YANIK
Uzmanın Cevabı: Merhaba, anladığım kadarıyla yapmak isteyip de yapamadığınız şeyler var ve istediğiniz şeylerle aranıza bir duvar örülmüş gibi. Bu da size çaresiz hissettiriyor. Terapi, size düşüncelerinizin kaynağını bulmanız, sizi uzaklaştıran düşüncelerinizin farkına varmanız ve onları dönüştürmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Burada atmış olduğunuz adım çok değerli. Sizi uzaklaştıran bazı düşünceleriniz olsa da, bir yanınız çıkış yolu arıyor. O yanınıza kulak verip, kendiniz için bir adım daha atmanız hayatınızı olumlu yönde değiştirecektir. Sevgiler.
Harika YANIK
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri