kaybolmak

hems - NaN saniye önce
Merhaba sena hocam bazen sanki ben değilim gibi his geliyor. Aynaya bakmak istemiyorum bakınca tuhaf oluyorum. İçimde korkularım var
Sena İĞDELİ SEVİNÇ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, her kişide bu tür problemlerin ortaya çıkma nedeni ve çözüm yolları farklıdır. Ondan dolayı sizi detaylı olarak tanımam (yaşınız, aileniz, sosyal yaşantınız, korkularınız, var ise travmatik anılar) sonrasında problem durumuyla alakalı daha detaylı konuşmak (ne zaman başladı, özellikle şu an bununla ilgili destek almaya yönelik bir adım atmanızın nedeni nedir, günlük yaşamınızdaki etkisi nedir vs.) gereklidir. Dilerseniz bu konuda birlikte çalışabiliriz , size uygun gün ve saatte randevu oluşturabilirsiniz. Sağlıcakla kalın...
Sena İĞDELİ SEVİNÇ
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kişilerarası İletişim Problemleri, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları