2. Kendim
  3. Kendimle ilgili neyim var?

Kendimle ilgili neyim var?

Merry - NaN saniye önce
Merhaba ne olduğunu bilemediğim problemlerim var hangi kategori bilmiyorum nasıl yardım alabilirim bu adımı atmak benim için çok zor.
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, ne gibi belirtiler yaşıyorsunuz?
Danışan
Titizlik var sürekli Bir şeyleri başaramıyorum bir an mutluyum bir an durgun ama çogunkukla agresif sürekli başım ağrıyor çok çabuk takılıyorum herşeye herşey istedigim gibi olmuyor sürekli geçmişte kalıyorum bundan sıkıldım sanki küçük cam bir kutunun içindeyim ama kimse beni görmüyor gibi ordan çıkamıyorum boguluyorum ama geri geliyorum nereye gitmem lazım arkadaşlarım psikologa gitmemi istedi buna karar vermek oldukça zor oldu çünkü kendim hallederim gibi geliyor hangi kategori için gitmem lazım bilmiyorum?
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Dilerseniz uygun olduğunuz gün/saat için benden randevu alabilirsiniz. Belirttiğiniz durumlar çalışma alanlarıma giriyor. Sevgiler...
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar