2. Kendim
  3. Kilo alamamak

Kilo alamamak

... ... - NaN saniye önce
Ne yapsam kilo alamıyorum. Bir çeşit takıntıya çevirdim. Fakat takıntı yapmasam böyle sevsem bu kez sağlık açısından kötü durumdayım. Ben sağlığım için kilo almak istiyorum. Ama anlamıyorum. Ve bu halim beni aşırı depresif hayattan bıkmış birine çevirdi Ne yapabilirim.
Hande Almina Güneş GÜNEŞ
Uzmanın Cevabı: Öncelikle merhaba bazı rahatsızlıkları psikolojik temele dayandırmadan önce fizyolojik alt yapısına bakarız yani önce güzelce genel bir sağlık taramasından geçmelisiniz kilo konularında tiroid bezleriniz dahil olmak üzere iyi bir muayene olmalısınız bunlar sonucunda hiçbir fizyolojik bulgu saptanmazsa hem doktorlar sizi psikolojik olarak yönlendirecek yada bizlerden terapi alarak psikolojik nedeni ne ise çözüme ulaştırabiliriz .İyi akşamlar dilerim
Hande Almina Güneş GÜNEŞ
Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri