Kimim ben?

Gölge - NaN saniye önce
Kimim ben? En sevdiğim renk, film, şarkı ne? Neyi sevmem? İçimdeki seslerin dışında neden böyle sessiz biriyim. Birilerin fikirleri arkasında kalmış, kendini bulamamış biriyim. Neden fark etmezim ben? Beden bir fikrim yok kendim hakkında? İnsan kendini hiç mi tanımaz? Tanımaya nereden başlar? Ve her şey için biraz da geç değil mi?
Fatma TÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhaba, öncelikle hiçbir şey için geç olmadığı söylemek istiyorum. Sizi daha ayrıntılı dinlemek isterim. Birlikte sormuş olduğunuz sorular üzerinde konuşarak ilerleme sağlayacamızı düşünüyorum. Dilerseniz randevunuzu oluşturabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle…
Fatma TÜRK
Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları