2. Kendim
  3. Kimseye karşı duygu yok

Kimseye karşı duygu yok

G... ... - NaN saniye önce
Aileme arkadaşlarıma karşı birşey hissedemiyorum yardımcı olurmusunuz 1.5 sene oldu daha düzelmedım
Işıl BAHAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar depresyon tarifliyor olabilirsiniz. Kendine ve etrafına yabancılaşır insan depresyonda iken. Ben bir psikiyatriste görünmenizin ilk etapta yararlı olacağını düşünüyorum. Size ilaç desteği akabinde alacağınız terapi desteği yardımcı olabilir. Sevgiler.
Işıl BAHAR
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları, Depresyon ve Mutsuzluk