2. Kendim
  3. Nasıl ailemle başa çıkabilirim

Nasıl ailemle başa çıkabilirim

G... ... - 21 gün önce
Annem bana ayrımcılık yapıyor ve ben çok kötü his ediyorum ablam beni zorbalıyor babam yok kardeşim ise beni sevmiyor
Zeynep UYUMAZER ÖZDEMİR
Uzmanın Cevabı: Merhaba. Ailenizde dışlanmış, ihmal edilmiş ve hor görülmüş hissediyorsunuz. Bununla nasıl baş edebileceğinizi bulabilmek için olan bitenin sizdeki etkilerini, aile içi dinamiklerinizi, kişilik özelliklerinizi, yaşamınızın diğer alanlarını, yaşam koşullarınızı ve hayatınızın hangi döneminden geçiyor olduğunuzu değerlendirmemiz gerekir. Bunun yanında "Olgunlaşmamış Ebeveynlerin Yetişkin Çocukları" adlı kitabı da okuyabilirsiniz. İhtiyaç duyarsanız burada olacağım, sevgilerimle...
Zeynep UYUMAZER ÖZDEMİR
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Kişilerarası İletişim Problemleri