2. Kendim
  3. Sinirlenince oluşan şeyler

Sinirlenince oluşan şeyler

Bilinmeyen - NaN saniye önce
Sinir,heyecan gibi duygularda vücudum çenemden itibaren titremeye başlıyor ayrıca acayip bi üşüme geliyor. Bu durum geçtikten sonrada kaslarımda ağrı oluşuyor. Bunun nedeni nedir acaba psikolojik bi sorunum mu var? Ayrıca çok kaygılıyım nedenini de tam bilmiyorum. Sürekli bir ağlama isteğim var. Hiçbir şey yapasım yok bunun nedeni nedir acaba?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, Her duyguda olabileceği gibi kaygı, heyecan gibi güçlü duyguların varlığında da bedensel belirtiler görülebilir. Bu belirtilerin sizi rahatsiz ettiği durumda yardım almanız faydalı olacaktır. Kaygılı düşüncelere çoğu zaman çökkün yani depresif duygudurum eşlik eder. Ağlama isteğiniz ve bir şeyler yapmak icin motivasyonunuzun olmamasi bundan kaynaklanıyor olabilir. Durumunuzla ilgili ayrıntılı değerlendirme yapabilmem için randevu alabilirsiniz.
Silinmiş UZMAN