2. Kendim
  3. Stres olunca kalbm sıkışıyor

Stres olunca kalbm sıkışıyor

S... Y... - NaN saniye önce
Merhaba, her strese girdiğimde kalbim sıkışıyor ya da başım ağrıyor bunun için kardiyolojiye gittim hiç bir şeyin yok ama holter takmamı istediler şu an onun sonucunu bekliyorum. Daha sonra nörolojiye gittim migrenim çıktı. Doktor hanım bana dideral adında bir ilaç verdi. Daha sonra bana bir psikoloğa danışmamı söyledi anksiyete sorunum olabilirmiş. Bende size bu konu hakkında soru sormak istedim kalbimin stres yaptığımda sıkışması anksiyeteden mi olur yardımcı olursanız çok sevinirim
Büşra MANDIRALI
Uzmanın Cevabı: merhabalar. hastalıkların fizyolojik bir çıktısı yoksa psikolojik çıktılara bakmak gerekir. muhtemelen anksiyete sizi büyük oranda etkiliyor . psikoterapi sürecine girmek ve bunu işlemlemek iyi gelecektir.
Büşra MANDIRALI
Psikolog
Uzmanlıklar: Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri