2. Kendim
  3. uykumun icinde bir seyler oluy

uykumun icinde bir seyler oluy

İ... A... - NaN saniye önce
16 yasindayim kucuklugumden beri ara ara bu tarz seyler yasiyorum yuz yuze kimseye anlatamiyorum bu olayi dun gece o olayi yasayip uyanir uyanmaz yazdim ne oldugunu cozemiyorum sizce neden oluyordur bu olay su uykumun icinde gozlerimi acamiyorum bedenim uyusmus gibi bi sarki sesi geliyor bayadir duymadigim bir sarki bundan sonra hic farketmez diyor sarkida turkce pop bi sarki hande yenerin sarkisi galiba sonra elimi gozume goturuyorum acmaya calisiyorum icimde bi korku olusuyor aciyorum ve siyah kapkaranlik orta boyutta nokta gibi karanlik sonra ordan asagiya dusuyormusum gibi ucuyorum sonra hic bir sey olmamis gibi uyaniyorum lütfen yardim ederseniz sevinirim aileme soyleyip psikolaga gidemiyorum
Dr Mehmet BAŞÖREN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Sorununuzu benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Sorunuza detaylı bir cevap verebilmem için sizi daha yakından tanımanın iyi olacağını düşünüyorum. Ancak anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla cevap vermeye çalışacağım. "kucuklugumden beri ara ara bu tarz seyler yasiyorum" demişsiniz. Bu tarz şeyler yaşadığınızda hayatınızda farklı olan bir şeyler var mı? Bunu tahlil etmeye çalışın lütfen. Üzüntülü, stresli, kaygılı vb.. bir durumda mı daha çok oluyor. "bayadir duymadigim bir sarki bundan sonra hic farketmez diyor" Buradaki şarkının zihninizde uyandırdığı şeyler var mı? Bir anı, bir resim ya da bir koku bile olabilir. " aileme soyleyip psikolaga gidemiyorum" Bu çekincenizi açıklarsanız sevinirim. Yanıtlarınız doğrultusunda cevap yazmaya devam etmek isterim.
Dr Mehmet BAŞÖREN
Uzman Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları