2. Kendim
  3. Yalnız yatmaktan korkuyorum

Yalnız yatmaktan korkuyorum

K... ... - 11 ay önce
Merhaba 18 yaşındayım kendimi bildim bileli hep annemle yatardım şimdi yalnız tek başıma uyuyamıyorum yanımda birisi olursa rahat uyuyorum fakat tek başımayken rahatsız hissediyorum korkuyorum biraz da , tv açıp öyle zor zor uyuyorum bazen gece yarısı uyandığımda tekrar yatmakta zorlanıyorum bana önereceğiniz bişey var mı?
Melva ŞENOCAK
Uzmanın Cevabı: Kısa cevap şeklinde bir öneri veremeyeceğim malesef. Bu konu üzerine çalışmalısınız.
Danışan
Nasıl çalışmalıyım siz yazabildiğiniz kadar yazın yeter
Melva ŞENOCAK
Psikolog
Uzmanlıklar: Kişilerarası İletişim Problemleri, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar