2. Öfke
  3. Aklıma değişik şeyler geliyor

Aklıma değişik şeyler geliyor

... ... - 13 ay önce
evdekilere zarar verme isteği geliyor ama yapmıyorum
Merve ALTINTAŞ AĞCA
Uzmanın Cevabı: Merhaba, kontrol dışı gelen, bazı tekrarlayıcı düşünceler arasında zarar verme düşünceleri yer alır. Hangi durumlarda, kendinizi nasıl hissettiginizde bu düşünceler geliyor öncelikle bunu ayırt edin. Hayatınızdaki nasıl bir değişiklikle bu düşünceler başladı. Bu dusuncelerin gelmediği zamanlarda ne ise yarıyor olabilir biraz da buralara odaklanın.
Merve ALTINTAŞ AĞCA
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri, Ölüm/Kriz ve Yas Süreci