2. Öfke
  3. Aniden sinirlenme

Aniden sinirlenme

Mir - 2 yıl önce
Merhaba , oncelikle en ufak biseylerde aniden sinirleniyorum bu durum cok huzursuz ediyor beni
Funda ŞAHIN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, önceden öfkenizi tetikleyecek olayları sürekli deneyimlenmişseniz bazı olaylara ve durumlara karşı toleransınız kalmamış olabilir. Bu durumda terapi almanız faydalı olacaktır..
Danışan
Tedavi olmak istiyorum
Funda ŞAHIN
Uzmanın Cevabı: Tabi terapi alabilirsiniz
Danışan
Hocam şuan içimi dökmem lazım
Funda ŞAHIN
Uzmanın Cevabı: Uygun gün ve saatte randevu alabilirsiniz. Sağlıcakla kalın
Funda ŞAHIN
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Sosyal Fobi