2. Öfke
  3. Çok öfkeliyim

Çok öfkeliyim

Nnc - 2 yıl önce
Ben 36 yaşında yalnız yaşayan biriyim. Hayatımda kimse kalmadı tahammülsüz ve öfkeliyim. Her şeyden herkesten nefret ediyorum. Antidepresana başladım ama kar etmiyor. Dayanacak gücüm kalmadı. İşim çok yoğun stresli. Hep beni aşağılıyorlarmış gibi hissediyorum. Öyle olmasa da. Ama olduğu da oluyor. Kendimden de nefret ediyorum. Mutlu olamıyorum. Öfkeden ağlıyorum. Kimse beni gerçek manada sevmedi ne annem ne babam ne başkası. Dayanacak gücüm kalmadı
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba. Yazdıklarınız soru barındırmadığı için ancak yorum yapabilirim. Geçmiş yaşam, kişilik özelliklerimiz, iş, sosyal, duygusal yaşantımız bir araya gelince bazı aksaklıklar çıkması normal olabiliyor. Siz de farklılığı görüp farmakolojik tedaviye başlamışsınız. Belki de yanına bir terapi desteği ekleyerek bir kısım sorunları üzerinizden atabilirsiniz diye düşünüyorum. Umutlu olmak için pek çok sebebiniz olduğunu unutmayın
Danışan
Umudum yok ne yapabilirim koray bey? Maddi açıdan sorun yaşadığım için terapi alamam şu an başka ne yapılabilir ölmek istiyorum
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Maddi açıdan zor zamanlarda olan kişiler için çevrenizde elbette başvuru kaynakları vardır. En yakın devlet hastanesinin psikiyatri kliniği, bulunduğunuz il sınırları içerisindeki üniversitelerin psikolojik danışma birimleri, belediyelerin verdiği psikolojik destek hizmetleri vb. gibi kaynaklara en kısa zamanda ulaşırsanız sizi anlayabilecek ve size destek olabilecek uzmanlar olduğunu göreceksiniz.
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları