2. Öfke
  3. Herkese öfkeliyim

Herkese öfkeliyim

Klemp - 2 yıl önce
Merhaba, ben bir üniversite öğrencisiyim okulumda ve staj gördüğüm hastanede dönen dolaplardan çok yoruldum, hocaların yersiz ve gereksiz egolarından, uzman hekimlerimizin egolarından, hatta doktora öğrencilerinin egolarından hepsinden nefret ettim ve hayata, insanlara bakışımı soğuttular. Bu insanlar birilerini ezdikçe kimse sesini cıkaramaz, hakkını arayamaz oldu. Kimi kime şikayet ediyoruz diyor öğrenciler bir haksızlıga uğradıklarında. Ben bunlara ve ülkenin genel cahillik ve kötülük potansiyeline karşı çok öfkeliyim. Herkes bir diğerine keyfine kötülük yapıyor, kötülügün haklı bir yanı olamaz da zaten durduk yere kötülük yapıyor. Gelecekten ve hayattan umudum kalmadı :(
Ali BERSO
Uzmanın Cevabı: Malesef dünyada ve ülkemizde bir takım istenmeyen olaylar yaşanmaktadır fakat bu olayların bize tesiri bizim elimizdedir. Ya bu olay karşısında umudumuzu tüketir ve hayattan zevk almamaya başlarız ya da bu olaylar karşısında yaptığımız düşünce hatalarından kurtulur ve hayatı yeniden keşfederiz.
Ali BERSO
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri