2. Öfke
  3. Öfke kontrolü ve kaygi

Öfke kontrolü ve kaygi

Smmm - 2 yıl önce
Merhaba eşim bir süredir hiç bişey yapmak istemiyo geceleri kesinlike uyumuyo ve gündüzleri de uyanmiyo bu durumdan dolyi işine de kaybetti olmayan şeylere dosunup ve kafasında gerçekliği olmayan şeyler kurup ofkelenip bana şiddet uyguluyo sonra çok pişman olup agliyo duzelcam diye söz veriyo ama ertesi gün yine ayne isden çıkarıldı pişmanlikpa geri gitti konuştu zar zor ikna etti ise döndü ama ertesi gün yine ise gitmedi ne yapmam gerekiyo hiç bilmiyorum çok umutsuz ve yorgunum
Ali BERSO
Uzmanın Cevabı: Zorlu bir süreçten geçiyorsunuz, bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmak için en kısa sürede psikiyatrist ve aynı zamanda psikoterapist desteği almanızı öneririm.
Ali BERSO
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri