2. Öfke
  3. Öfke sorunları yaşıyorum

Öfke sorunları yaşıyorum

Netya - 2 yıl önce
Merhaba. Ben öfkemi kontrol edemiyorum. Kendimi sürekli gergin ve bağırıyor halde buluyorum. Çok kolay sinirlenebiliyorum. Sinirlendiğim zaman da sinirimi kontrol edemiyorum. Bununla başa çıkamadığımı düşünüyorum. Ne yapmalıyım?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Öfke problemi yaşıyor olmanız sizi ve yakın çevrenizi yıpratıyor olabilir. Öfke sorununun altında birçok sebep yatıyor olabilir. Dilerseniz danışma hizmeti alabilirsiniz. Detaylı şekilde sorunu ve sebeplerini konuşabiliriz.
Silinmiş UZMAN