2. Öfke
  3. Öfkemi kontrol edemiyorum

Öfkemi kontrol edemiyorum

D... D... - 3 ay önce
Herşey çok iyi giderken bile bazı anlar geliyor ve eşime karşı öfkemi kontrol edemiyorum. Sözel şiddet uyguluyorum. Sözlerimden çok pişman oluyorum. Pişmanlığım altında eziliyorum.Bardağı taşıran o küçücük olayı durduramıyorum.
Özge YILMAZ
Uzmanın Cevabı: Merhaba, öfkenizin altında yatan sebepler ve duygulanımların açığa çıkarılması ve bunlarla baş etme için bir terapi sürecine başlamak kendiniz için yararlı bir adım olacaktır.
Özge YILMAZ
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kişilerarası İletişim Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar