2. Takıntı
  3. Düşünmeden duramıyorum

Düşünmeden duramıyorum

Yorgunbirinsan - NaN saniye önce
Merhaba hayatımda herşey yolunda giderken dahi sürekli ya kötü birşey olursa ya sevgilim beni bırakırsa ya güvenimi boşa çıkarırsa gibi düşünceler içinde buluyorum kendimi insanlarla iletişim kurmayı sevmiyorum herkes eğlenirken mutluyken sürekli depresif ve istemeden de olsa kendimi mutsuz hissediyorum çok çabuk sıkılıyorum ve hiç birşey yapasım gelmiyor her ortam dan kendimi soyutlamaya çalışıyorum ve bir de değinmek istediğim şey şu ki bu kadar kaygı içersindeyken bir nokta da aman hallolur gibi düşüncelere giriyorum sinirlendiğimde kendimle başa çıkmakta zorlanıyor ve zarar verme eğitimlerinde bulunuyorum ufak da olsa bunun için bir doktora gözükmem gerekiyor mu
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, yaşadığınız durum anlattığınız kadarıyla kaygı bozukluğu ile eşdeğer. Size daha net cevaplar verilmem adına daha iyi tanımam görüşmeler yapmam gerekir. Doktora değil ancak en yakın zamanda bir ruh sağlığı uzmanına gitmenizi terapi almanızı tavsiye ederim.
Silinmiş UZMAN