2. Takıntı
  3. Kendim ve insanlar için

Kendim ve insanlar için

Y... S... - 2 yıl önce
Merhaba. Ben hep insanların öleceğinden korkuyorum sevdiklerimin öldüğünü veya öleceğini düşündüğüm zaman, takıntı haline geliyor bu dediğim olay yaklaşık 2 haftadır var ama yakın zamanda ,birisini kaybetmedim düşünüp duruyorum her gün. Ölsem veya biri ölse çok üzülürüm . Daha önce piskoloğa başka sebeplerden gittim bana MEDİKİNET 20 MG devamlı ilaç yazdı takıntılı olduğumu söylemedi ama ben çok takıntılıyım bu ölme konusunda. Yardımcı olur musunuz?
Nil TOKEL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, oncelikle psikologlar ilac yazamaz psikiyatriste gitmis olmalisiniz. Platform uzerinde bu konu ile alakali kaygilariniz icin uzman arkadaslar bulunmaktadir. Benim alanim olmadigi icin yardimci olamamaktayim. Sevgiler.
Nil TOKEL
Psikolog
Uzmanlıklar: Yeme Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, İlişki / Evlilik Problemleri